Dom na sprzedaż, Chorwacja, Rogoznica, Šibensko - Kninska Powierzchnia: 122 m² 4-pokojowy
Cena: 130 000 EUR / 561 665 PLN 1 065 EUR/m²Drukuj Informacje
- reklama:
- lokalizacja:
- kraj: Chorwacja , miejscowość: Šibensko - Kninska, ulica: Zecevo, dzielnica: Rogoznica
- rynek:
- wtórny
- dom:
- na sprzedaż, parterowy
- rok budowy:
- 1968
- powierzchnia działki:
- 795 m2
- media:
- prąd, woda
Opis
WIĘCEJ OFERT NIERUCHOMOŚCI Z CHORWACJI NA: www.cropol.eu
POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI W CHORWACJI
Niedaleko miejscowości Rogoznica (županija Šibensko-Kninska, środkowa Dalmacja) oferujemy na sprzedaż jednopiętrowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 120m2 na działce o powierzchni 795m2. Na parterze domu znajdują się dwa pomieszczenia - apartament o powierzchni 30m2 i piwnica / winnica o pow. 30m2. Na piętrze kuchnia 9cca 8m2), mały salonik (cca 12m2), łazienka (cca 8m2)i dwie sypialnie (cca 16m2 i 16m2).
Na działce wokół domu znajduje się nieduża plantacja winorośli, dwa drzewa figowe, drzewo mandarynki , granatu, palma, stary dąb, ogródek, duży sztuczny zbiornik wodny służący głównie do podlewania roślin. Pod zewnętrznymi schodami mieści się drugi mniejszy zbiornik wodny dla potrzeb domowników. W porozumieniu z lokalnymi władzami można również przyłączyć się do lokalnego wodociagu, ciągnącego się dosłownie kilka metrów za domem. Dom od morza dzieli 1,8 lub12 min. drogi w zależnosci od tego, którą z trzech dróg asfatlowo-betonowych wybierzemy. Od strony północnej samochodem można dojechać na samą plażę. Atrakcją jest wysepka Jež z bardzo atrakcyjnymi plażami, do której można dotrzeć ‘pieszo’ płytką drogą wodną. Jest również możliwość cumownia łodzi w małej zatoczce lub pobliskiej przystani Marina Hramina.
Istnieje możliwość dobudowania piętra, z którego rozciągałby się piękny widok na morze. Pobliska Rogoznica słynie ze wspaniałych, żwirowych, betonowych i kamienistych plaż, na których każdy może znaleźć miejsce dla siebie.
Pobliskie atrakcje: Park Narodowy Kornati - grupa 140 wysp i wysepek, miejsce przepięknej gry barw błękitnego morza i białych skał; Park Narodowy Krka - fenomen przyrody, który się składa z 17 przegrodzonych jezior, połączonych wspaniałymi wodospadami. W parku znajduje się wysepka Visovac z klasztorem franciszkańskim i największym wodospadem; Park przyrody Vransko Jezero - fenomen rzadkich, nietkniętych, naturalnych siedlisk ptaków z ponad 224 różnymi gatunkami, zarejestrowany na liście ważnych ornitologicznych terenów w Europie.
W celu uzyskania więcej informacji na temat nieruchomości prosimy o kontakt pod nr telefonu:
+48 603 893 120 (Polska)
+38 5911880890 (Chorwacja)
Mirko Daničić, licencja nr 11729
Na adres mailowy: biuro@cropol.pl
Na adres internetowy:
CROPOL Nieruchomości w Polsce i Chorwacji
www.cropol.pl - nieruchomości w Polsce
www.cropol.eu - nieruchomości w Chorwacji
Numer oferty w otoDom: 12186147 Numer oferty w biurze: 04GA/802EF Zgłoś naruszenie zasad Regulaminu otoDom
Data dodania: 27-01-2012 Data aktualizacji: 06-02-2012Liczba wyświetleń strony: 1736
Kontakt z ogłoszeniodawcą

CROPOL
Plac Filipa Nowary 21
43-100 Tychy
tel.: +48 32 328 64 22
tel. kom.: +48 603 893 120
skype:
mirko261055
nr licencji: 11729
pośrednik: Mirko Daničić
www: http://cropol.otodom.pl/
Kontakt
Daničić Mirko
zobacz wszystkie » Inne oferty ogłoszeniodawcy
Podgląd strony do wydruku
Niniejszy komunikat nie zostanie wydrukowany. Wróć do poprzedniego widoku.








