Przejdź do treści

Liczba ofert: 4 515

  • Lista
  • Mapa

Domy na sprzedaż

Lista promowanych ogłoszeń

Następne

Nie przegap nowych ofert na tej liście!

Wpisz swój adres e-mail, a będziemy Cię powiadamiać o nowych ogłoszeniach spełniających powyższe kryteria

W celu potwierdzenia chęci otrzymywania powiadomień o nowych ofertach, kliknij w link, który otrzymasz w e-mailu.

Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie za chwilę.

Dom z drewna jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy marzą o własnym domu jednorodzinnym, a nie chcą budować go latami i wydawać na ten cel wszystkich pieniędzy. czytaj więcej

Zalet domów drewnianych, oprócz tego, że są często tańsze od domów murowanych, jest wiele. Krótki czas budowy ograniczającej się w zasadzie tylko do montażu, lekka konstrukcja nieruchomości, możliwość prowadzenia prac budowlanych zimą, łatwa przebudowa i modernizacja – to tylko niektóre z nich. Są też i wady, z których najważniejszą jest skomplikowana i mało rozpowszechniona w Polsce technologia. Budowa domów z drewna wymaga bym do wyjątkowo dużej dokładności, co sprawia, że dla wielu polskich firm jest ona po prostu zbyt kłopotliwa.

Domy z drewna to idealne wyjście nie tylko dla oszczędnych i niecierpliwych. Drewno to surowiec naturalny, więc docenią go również ekolodzy i propagatorzy zdrowego trybu życia, którzy z czasem stanowić będą coraz większą grupę docelową dla firm budowlanych, inwestorów i deweloperów.

Na rynku jest sporo firm, które oferują gotowe projekty domów z drewna, zwanych też domami kanadyjskimi lub domami szkieletowymi, czy też domów z bali drewnianych. Wystarczy wybrać jeden z nich, by za parę miesięcy cieszyć się z własnego, wymarzonego domu.