Przejdź do treści

Liczba ofert: 1 540

  • Lista
  • Mapa

Domy na sprzedaż

Lista promowanych ogłoszeń

Następne

Nie przegap nowych ofert na tej liście!

Wpisz swój adres e-mail, a będziemy Cię powiadamiać o nowych ogłoszeniach spełniających powyższe kryteria

W celu potwierdzenia chęci otrzymywania powiadomień o nowych ofertach, kliknij w link, który otrzymasz w e-mailu.

Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie za chwilę.

Masz dość wakacji, przerw świątecznych i długich weekendów spędzanych w mieście? Kup domek letniskowy. Unikniesz płacenia niemałych w sezonie sum za wynajem pokoi, a także pozbędziesz się corocznego kłopotu z wyborem miejsca na urlop. czytaj więcej

Domki nad morzem, domki nad jeziorem, domki w górach i domki na Mazurach – możliwości jest wiele, a ogłoszeń o sprzedaży domów na lato sporo. Zanim wybierzesz miejsce i kupisz własny domek, zastanów się, kiedy będziesz z niego korzystać i w jakim celu. Dom letniskowy czy dom rekreacyjny to pojęcie szerokie. Może nim być mała altana, ale i całoroczny dom, w którym spędzisz nie tylko letnie wakacje, ale i Sylwestra. Od tej decyzji będzie zależało, czy za domek zapłacisz kilkadziesiąt, czy kilkaset tysięcy złotych.

Nie stać Cię na kupno czy budowę domku letniskowego? Pozostaje jeszcze wynajem. Nie jest to może najtańsze rozwiązanie, ale pozwoli Ci co roku spędzać wakacje w innym miejscu. Także za granicą. Domy letnie w Hiszpanii, osady rybackie w Szwecji i apartamenty w Egipcie stoją przed Tobą otworem!