Przejdź do treści
  • Opis


Osiedle Ogrody Różane usytuowane jest pomiędzy ulicami Jasna Rola a planowaną Nową Naramowicką i ostatecznie składać się będzie z 3 etapów. Aktualnie oddaliśmy do użytkowania zrealizowane budynki etapu A. W trakcie budowy są 3 kolejne budynki etapu B.

Nowoczesna architektura i jasne, funkcjonalne mieszkania to atuty tej inwestycji! Budynki wyposażone są w windy, a w podziemiu znajduje się hala parkingowa. Na osiedlu zaprojektowano 123 mieszkania w etapie A oraz 116 mieszkań w etapie B.
 
Nasi Klienci mogą wybierać spośród 1-, 2-, 3- i 4- pokojowych mieszkań o różnych metrażach. Układ mieszkań jest starannie przemyślany, dzięki czemu nawet najmniejsze z nich będą bardzo ustawne i cała powierzchnia może być w całości zaaranżowana i wykorzystana.
 
Osiedle zaprojektowaliśmy tak, by wszystkim mieszkańcom zapewnić wygodę na każdym kroku - na terenie osiedla zaprojektowaliśmy zieleń z przewagą krzewów różanych, ławki, miejsca postojowe dla osób niepełnosprawnych oraz plac zabaw dla dzieci. Jest to również bardzo atrakcyjna lokalizacja, skąd można dojechać kilkoma liniami autobusowymi do centrum, a piechotą dojść do punktów handlowych i usługowych. W pobliżu znajdują się oddziały banków, poczta, kościół oraz przedszkola i szkoły. Położony blisko Rezerwat Żurawiniec pozwoli odpocząć wśród naturalnej zieleni.
 
Modernistyczna architektura, prosta forma budynków, elegancka i ponadczasowa biel - to wszystko zapewnia osiedlu wyjątkowy charakter. Sprawia, że przebywanie tam stanie się prawdziwą przyjemnością, a funkcjonalne mieszkania dadzą Państwu prawdziwy komfort.

metraż:
od 30 do 76 m2
cena:
od 160 000 zł do 378 000 zł
cena za m2:
od 4 850 zł/m2
liczba kondygnacji:
4
dodatkowe informacje:
garaż, winda, ogródek, teren zamknięty, tarasy
lokalizacja:
kraj: Polska, województwo: wielkopolskie, powiat: Poznań, miejscowość: Poznań, ulica: Jasna Rola, dzielnica: Naramowice
Komplet szczegółów dotyczących inwestycji znajdziesz
na stronie dewelopera
Zobacz stronę inwestycji

Nr oferty w otoDom: 2496

Liczba wyświetleń strony: 11696

Data dodania: 13.12.2011

Data aktualizacji: 13.06.2015

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

pokaż telefon kontaktowy

61 866 11 21

http://www.konimpex-invest.pl

Wolisz napisać?

Konimpex-Invest
Hetmańska 27/1
60-251 Poznań

Ogrody Różane

ukończona

od 4 850 zł/m2 30 m2  do  76 m2

Poznań, Naramowice, Jasna Rola

Pokaż na mapie