Przejdź do treści
  • Opis

Terminy oddania:
budynek A - czerwiec 2015
budynek B i C - grudzień 2016


Osiedle Chabrowa- przestrzeń i wygoda w rozsądnej cenie
 
Go small, think big, be happy…
 
Ile ubrań potrzebujesz, o ile za dużo masz butów, spodni, topów, apaszek? Po porządkach czujesz więcej przestrzeni, oddechu?
A ile metrów kwadratowych potrzebujesz by wygodnie i szczęśliwie żyć? W obecnej sytuacji rynkowej najważniejszy staje się fakt posiadania własnego mieszkania. Tylko, że przestrzeń musi być funkcjonalna i dawać duże możliwości jej aranżacji. Małe mieszkanie łatwiej wynająć, przebudować, sprzedać. ..
 
Takie właśnie jest Osiedle Chabrowa- miejsce, które wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i preferencjom współczesnych klientów – dobra lokalizacja – dobra jakość – dobra cena. Tylko, że ma coś jeszcze...
 
Osiedle powstaje w dzielnicy, która wyrosła na łąkach, to miejsce było inspiracją do nadania pobliskim ulicom „kwiatowych imion”. Stąd też chabry pozostały w nazwie, a kolory kwietnej łąki rozświetlają elewacje prostych nowoczesnych budynków.
 
Duże balkony, tarasy i przeszklone narożniki to bardzo trafiona decyzja projektowa. Szkło nadaje wnętrzu lekkości, optycznie powiększa przestrzeń. Tarasy i balkony tworzą kolejną przestrzeń do życia. Ich wielkość pozwala na zaaranżowanie własnego ogrodu nawet na 3 piętrze. Balkon przestaje być tylko miejscem na pranie, staje się dodatkowym metrażem na posiłek, spotkanie ze znajomymi - do tego w otoczeniu zieleni.
 
Wysoki standard części wspólnych, windy, miejsca postojowe w garażach podziemnych, komórki lokatorskie, drewniany plac zabaw dla dzieci w połączeniu z lokalizacją oferującą pełną infrastrukturę handlowo – usługową i komunikacyjną, tworzą bardzo wygodną przestrzeń do życia.
 
W projekcie Chabrowej mała przestrzeń nie była dla architektów synonimem ograniczenia, ale pretekstem do poszukiwania efektywności.
 
Mieszkania o powierzchni od 34 do 79 metrów kwadratowych zaprojektowano tak, by dawały możliwości indywidualnej aranżacji przestrzeni. Nawet mniejsze metraże zaskakują wygodą i funkcjonalnością. Każda przestrzeń mieszkalna to potencjał, który można zaaranżować według własnych marzeń i potrzeb.
 
Mądrze rozplanowane mieszkanie nie musi być koniecznością, może stać się bardzo trafnym wyborem, w którym nie trzeba rezygnować z nowoczesnych trendów i estetyki.
 
Go small, think big, be happy…metraż:
od 33,74 do 75,80 m2
cena za m2:
od 4 500 zł/m2
liczba kondygnacji:
5
dodatkowe informacje:
garaż, winda, piwnica, ogródek, teren zamknięty, tarasy
data zakończenia:
2016-12-01
lokalizacja:
kraj: Polska, województwo: pomorskie, powiat: Gdynia, miejscowość: Gdynia, ulica: Chabrowa, dzielnica: Pustki Cisowskie
strona www inwestycji:
http://www.targo.com.pl
Komplet szczegółów dotyczących inwestycji znajdziesz
na stronie dewelopera
Zobacz stronę inwestycji

Nr oferty w otoDom: 3353

Liczba wyświetleń strony: 2848

Data dodania: 5.08.2013

Data aktualizacji: 19.06.2015

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

pokaż telefon kontaktowy

58 664 75 54

http://www.targo.com.pl

Wolisz napisać?

TARGO S.A.
Inżynierska 78
81-512 Gdynia

OSIEDLE CHABROWA

w budowie

od 4 500 zł/m2 33,74 m2  do  75,80 m2

Gdynia, Pustki Cisowskie, Chabrowa

Pokaż na mapie