Przejdź do treści
  • Opis

Nasza najnowsza propozycja to kameralne, ekologiczne osiedle małych domów wielorodzinnych.
Plan osiedla znajdą Państwo na stronie: http://www.trak-bud.pl/pl/zacisze/plan.html
Projektowane osiedle usytuowane jest na granicy miasta Kołobrzeg, lecz przynależy administracyjnie do gminy wiejskiej, co ma znaczący wpływ na wysokość podatków i innych opłat lokalnych.
Jednocześnie teren osiedla znajduje się w strefie bezpośredniej obsługi przez komunikację miejską. Dojazd do centrum Kołobrzegu zajmuje 5 – 10 minut.
Usytuowanie osiedla przy zachodniej granicy miasta, umożliwia szybki i wygodny dojazd do najpiękniejszych plaż w okolicach Kołobrzegu ( Grzybowo, Dźwirzyno ), bez konieczności przejazdu przez zatłoczone w sezonie centrum miasta.
Powierzchnia działki ok. 16000m2 i luźna zabudowa gwarantuje dużo swobody i komfortową ilość przestrzeni służącej rekreacji. Zaprojektowany plac zabaw umożliwia dzieciom i rodzicom aktywny wypoczynek i zabawę.
Zapewniona jest wysoka jakość infrastruktury komunikacyjnej – drogi, parkingi wraz z odwodnieniem i oświetleniem. Świadomie zaprojektowano osiedle, gdzie stosunek powierzchni zabudowy do powierzchni działki jest rewelacyjnie niski i wynosi 19,5%.
W ramach tego osiedla oferujemy mieszkania od 45 do 90 m2, wśród nich mieszkania dwupoziomowe z dwiema łazienkami. Na parterze znajdują się ogródki przynależne do tych mieszkań, na piętrach każde mieszkanie posiada balkon.
W budynkach znajdują się przestronne klatki schodowe z wygodnymi schodami, wszystkie mieszkania na parterze dostępne dla osób niepełnosprawnych.
Technologia energooszczędna - domy z elementów prefabrykowanych, gwarantuje lokatorom niskie koszty ogrzewania i eksploatacji . Każde mieszkanie wyposażone jest w piec gazowy z zamkniętą komorą spalania, co podwyższa komfort i bezpieczeństwo. Wszystkie mieszkania posiadają sieć strukturalną i są w pełni opomiarowane.
Lokalizacja osiedla pośród niskiej, okolicznej zabudowy, w sporej odległości od ruchliwych głównych ulic, zapewnia wysoki komfort i ciszę.
Osiedle jest ogrodzone z możliwością całodobowej ochrony.
Notarialna własność wraz z działką!

metraż:
od 35,70 do 96,24 m2
cena:
od 164 000 zł do 345 677 zł
cena za m2:
od 3 580 zł/m2
liczba kondygnacji:
3
lokalizacja:
kraj: Polska, województwo: zachodniopomorskie, powiat: kołobrzeski, miejscowość: Kołobrzeg, ulica: Malinowa - wjazd od ul. Witosa, dzielnica: ZIELENIEWO
Komplet szczegółów dotyczących inwestycji znajdziesz
na stronie dewelopera
Zobacz stronę inwestycji

Nr oferty w otoDom: 401

Liczba wyświetleń strony: 12114

Data dodania: 5.05.2008

Data aktualizacji: 8.06.2015

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

pokaż telefon kontaktowy

94 351 04 55
602 453 816

http://www.trak-bud.pl

Wolisz napisać?

P.W. "Trak-Bud"
Byszewo 11 B
78-123 Siemyśl

Osiedle domów wielorodzinnych "Zacisze" w Kołobrzegu

w budowie

od 3 580 zł/m2 35,70 m2  do  96,24 m2

Kołobrzeg, ZIELENIEWO, Malinowa - wjazd od ul. Witosa, pow. kołobrzeski

Pokaż na mapie