otoDom - Lepsza strona nieruchomości

Lokal użytkowy na sprzedaż, Centrum, Swarzędz Powierzchnia: 56

Cena: 299 500 PLN5 348 PLN/m²

Informacje

reklama:
lokalizacja:
kraj: Polska, województwo: wielkopolskie , powiat: poznański, miejscowość: Swarzędz , ulica: Grudzińskiego , dzielnica: Centrum
rynek:
wtórny
lokal:
na sprzedaż, biurowy

Opis

Na sprzedaż lokal w wysokim standardzie w centrum Swarzędza, położony na parterze 2-piętrowego budynku mieszkalnego (2008 r., cegła) na osiedlu Agrobeksu, 56m2. Nadaje się na biuro lub usługi.
Na lokal składają się 3 pomieszczenia użytkowe (21m2, 13m2, 12m2) - w tym 1 z instalacją wodną (nadaje się na kuchnię lub gabinet zabiegowy), łazienka (5m2), przedpokój (5m2). Powierzchnię dodatkową stanowi loggia (ok. 5m2) wychodząca z największego pomieszczenia.
Lokal jest prawie nowy, na podłogach panele i płytki, okna plastikowe. Sprzedaż bez mebli. Ogrzewanie miejskie. Lokal jest ciepły, a koszty utrzymania niskie (opłata do wspólnoty: 150zł, liczniki: 100-150zł). Okna wystawione na wschód-zachód.

Bardzo dobre połączenie z Poznaniem. Parking niestrzeżony pod blokiem, strzeżony 50m dalej.

Pełna własność (z Księgą Wieczystą).

Wolny w ciągu miesiąca od podpisania umowy.

Cena: 299 500,- PLN.

Pośrednik prowadzący ofertę: Beata Matysiak-Ziomko 509 740 425
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa - licencja nr 6779.

Numer oferty w otoDom: 12238730 Numer oferty w biurze: 6653 Zgłoś naruszenie zasad Regulaminu otoDom

Data dodania: 01-02-2012 Data aktualizacji: 06-03-2012Liczba wyświetleń strony: 31

Podgląd strony do wydruku

Niniejszy komunikat nie zostanie wydrukowany. Wróć do poprzedniego widoku.

Podgląd wybranego ogłoszenia jest niedostępny. Zobacz podobne oferty

OtoDom.pl
Usługi i narzędzia
Mapa kategorii
Grupa Allegro

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu