otoDom - Lepsza strona nieruchomości

Luksusowy Apartament Wola/Śródmieście Lokalizacja: Wola, Warszawa Powierzchnia: 74 3-pokojowe

Cena: 3 500 PLN/mcCzynsz (dodatkowo): 600 PLN

Informacje (oferta bezpośrednia)

reklama:
lokalizacja:
kraj: Polska, województwo: mazowieckie , powiat: Warszawa, miejscowość: Warszawa , ulica: Skierniewicka 14 , dzielnica: Wola
mieszkanie:
do wynajęcia, rodzaj budynku: apartamentowiec, ogrzewanie: miejskie
czynsz:
600 PLN
stan wykończenia:
do zamieszkania
dostępne od:
2012-01-03
media:
Internet, telewizja kablowa, telefon
piętro:
10 / 17
kaucja
7 000 PLN
wyposażenie:
pralka, zmywarka, lodówka, kuchenka, piekarnik, telewizor, meble
rok budowy:
2010
informacje dodatkowe:
balkon, garaż/miejsce parkingowe, winda, klimatyzacja
materiał budynku:
cegła
zabezpieczenia:
drzwi / okna antywłamaniowe, domofon / wideofon, monitoring / ochrona, teren zamknięty

Opis

Komfortowy apartament położony na cichym 10 piętrze w nowym, luksusowym 17-piętrowym apartamentowcu o wysokim standardzie Skierniewicka City oddanym do użytku w 2010 roku. Całodobowa recepcja i ochrona. Mieszkanie charakteryzuje się najlepszą lokalizacją w całym budynku (doświetlone przez cały dzień, duże okna, bardzo duży i otwarty balkon -17m2 łączący wszystkie pomieszczenia, ładny widok na centrum Warszawy i park). Do dyspozycji 2 szybkie windy. Zamknięte patio.
Apartamentowiec zlokalizowany w bardzo bliskim sąsiedztwie "Teatru na Woli"oraz central korporacji: Bank BGŻ, Kredyt Bank, Aviva, Orange, AXA, KPMG. Nieopodal tereny zielone, Muzeum Powstania Warszawskiego, Pływalnia Ośrodka Sportu i Rekreacji i centrum Egurola Dance Studio. Punkty usługowe w pobliżu: apteka, bank, centrum handlowe Klif, fryzjer/salon kosmetyczny, Szpital na Woli, restauracje BOCCONI oraz SUSHI.
Komunikacja: linie autobusowe, kolej podmiejska, linie tramwajowe. Odległość do ścisłego centrum: 2 km, do Pałacu Kultury i Nauki 3 km.
Apartament o powierzchni 74m2 składa się z trzech pokoi z aneksem kuchennym, łazienką i toaletą dla gości, okna wychodzące na wschód (od sypialni), południe (od salonu, kuchni i gabinetu); widok na panoramę miasta oraz Pałac Kultury i Nauki. Standard wykończenia: Ściany - gładź gipsowa, glazura (z kolekcji "Zień Home"); Podłogi - parkiet (z drewna importowanego z Ameryki Południowej).
Wyposażenie oferowane w cenie: zabudowa kuchenna, sprzęt AGD i RTV (płyta indukcyjna z funkcją booster, kuchenka mikrofalowa, piekarnik z funkcją szybkiego nagrzewania, lodówka no-frost z zamrażalnikiem, zmywarka, pralka, telewizor plazmowy 50 cali), meble wykonane na zamówienie z drewna Sucupira, skórzane kanapy (jedna z funkcją spania), w sypialni duże, wygodne łóżko szerokość: 1,8m, zagłówek z naturalnej skóry cielęcej), klimatyzacja. Instalacja “Smart Audio” rozprowadzona w całym mieszkaniu, inteligentne oświetlenie. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym przy samej windzie, dodatkowy bezpłatny, strzeżony parking dla gości.
Dostępne media: Internet, kanalizacja, ochrona, prąd, recepcja, telefon, cyfrowa TV kablowa

Numer oferty w otoDom: 11886240 Zgłoś naruszenie zasad Regulaminu otoDom

Data dodania: 03-01-2012 Data aktualizacji: 03-01-2012Liczba wyświetleń strony: 488

Podgląd strony do wydruku

Niniejszy komunikat nie zostanie wydrukowany. Wróć do poprzedniego widoku.

Podgląd wybranego ogłoszenia jest niedostępny. Zobacz podobne oferty

OtoDom.pl
Usługi i narzędzia
Mapa kategorii
Grupa Allegro

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu