Przejdź do treści

Liczba ofert: 29 986

  • Lista
  • Mapa

Mieszkania na sprzedaż

Lista promowanych ogłoszeń

Następne

Nie przegap nowych ofert na tej liście!

Wpisz swój adres e-mail, a będziemy Cię powiadamiać o nowych ogłoszeniach spełniających powyższe kryteria

W celu potwierdzenia chęci otrzymywania powiadomień o nowych ofertach, kliknij w link, który otrzymasz w e-mailu.

Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie za chwilę.

Własne mieszkanie jest częstym marzeniem wielu młodych ludzi. Pragnienie usamodzielnienia się i zamieszkania "na swoim" przy ograniczonych możliwościach finansowych sprawia, że młodych interesują głównie tanie mieszkania. Wybór niedrogiego lokum wiąże się jednak z szeregiem dylematów, którym trzeba stawić czoła, nim będzie można cieszyć się własnym dachem nad głową. czytaj więcej

Tanie nieruchomości oznaczają najczęściej jedną z dwóch opcji: stare budownictwo, albo nowe mieszkania ulokowane na obrzeżach miasta. Wybór zależy więc głównie od naszych priorytetów. Jeżeli najwyżej cenimy dobrą lokalizację, a standard samego mieszkania nie ma dla nas kluczowego znaczenia – powinniśmy zdecydować się na mieszkanie w starym budownictwie. W odwrotnym przypadku lepsze będzie oczywiście nowe mieszkanie, poza miastem. Wybierając drugą opcję, warto jednak pamiętać, że wystawiane przez deweloperów na sprzedaż mieszkania, to często projekty jeszcze nie zrealizowane, a termin oddania ich do użytku może sięgać nawet dwóch lat.

Poza tymi dwoma, istnieje też trzecia możliwość, czyli mieszkania w TBS-ach. Takie rozwiązanie może okazać się bardzo korzystne, jednak przepisy regulujące działalność Towarzystw Budownictwa Społecznego są na tyle elastyczne, że decydując się na tanie mieskanie w TBS-ach, warto najpierw dokładnie zapoznać się z warunkami regulującymi zasady najmu lub ewentualnego wykupienia konkretnej nieruchomości.