Przejdź do treści

Allegro.pl

allegro

Allegro.pl to największa platforma aukcyjna w Polsce, to nieograniczony dostęp do szerokiego grona Użytkowników.

Współpraca otoDom.pl z Allegro.pl umożliwia dotarcie do stale powiększającej się grupy internautów zainteresowanych nieruchomościami.

Na stronach Allegro.pl w kategorii NIERUCHOMOŚCI znajdą Państwo wszystkie ogłoszenia otoDom.pl dotyczące sprzedaży oraz wynajmu. Każdy anons oznaczony jest odpowiednim symbolem otoDom.pl, natomiast aukcje na liście wyszukiwania w otoDom.pl oznaczone są symbolem Allegro.pl.

Jesteśmy przekonani, że współpraca pozwoli naszym Użytkownikom na jeszcze bardziej komfortowe korzystanie z serwisu.

Allegro.pl »

otoMoto.pl

otomoto

Serwis otoMoto.pl to serwis ogłoszeń motoryzacyjnych skierowany do wszystkich, którzy chcą kupić lub sprzedać samochód bądź motocykl.

Serwis ten odpowiada koncepcji serwisu otodom.pl ale dotyczy szeroko pojętego rynku motoryzacyjnego. Korzystając z doświadczenia serwisu otoMoto.pl, który jest niewątpliwym liderem na rynku ogłoszeń motoryzacyjnych w Polsce, chcemy zapewnić Państwu usługę na najwyższym poziomie w zakresie dostępu do ogłoszeń nieruchomości.

W naszym życiu rzadko co powoduje tak duże emocje jak zakup samochodu, dlatego po nieco chłodniejszych i bardziej rzeczowych kalkulacjach związanych z zakupem lub wynajęciem nieruchomości zapraszamy do poszukiwań wymarzonego samochodu w partnerskim serwisie otoMoto.pl.

otoMoto.pl »

money.pl

money

Money.pl to jeden z najbardziej popularnych portali finansowych i biznesowych w polskim internecie.

Korzysta z niego 2 mln użytkowników miesięcznie (Megapanel Gemius/PBI, próba: październik 2007 r.). Wielokrotnie nagradzany przez internautów oraz specjalistów (Webstarfestival, Teraz Internet).

Portal finansowy Money.pl istnieje od 2000 roku i jest nieustannie rozwijany i wzbogacany o nowe treści. Dziś jest to internetowa gazeta dla każdego, kto potrzebuje informacji związanych z finansami, prawem, pracą, nieruchomościami, biznesem oraz polityką. Money.pl to także platforma wymiany opinii oraz doświadczeń.

money.pl »

nowyadres.pl

nowyadres

Flagowym produktem firmy są Targi Mieszkań organizowane na terenie największych aglomeracji Polski takich jak: Warszawa, Trójmiasto, Wrocław i Poznań.

W każdej edycji targów, swoją ofertę prezentuje ponad 100 wystawców. Targi Mieszkań w Warszawie odwiedza przeciętnie około 12 000, a targi w innych miastach ponad 5000 zwiedzających. Targi Mieszkań na tle innych imprez tego typu na rynku wyróżnia przede wszystkim bardzo dobra jakość merytoryczna i organizacyjna.

Nowy Adres to także twórca największych, niezależnych badań rynku nieruchomości mieszkaniowych i biurowych.

nowyadres.pl »

interia.pl

interia

INTERIA.PL jest czołowym graczem polskiego rynku mediów nowej generacji.

Posiada bardzo duże doświadczenie medialne i unikalną wiedzą na temat technologii internetowych. Portal internetowy www.interia.pl udostępnia indywidualnym użytkownikom Internetu pełną gamę najwyższej jakości serwisów informacyjnych, multimedialnych, społecznościowych i komunikacyjnych. Spółka oferuje również szeroki wachlarz technologii dla biznesu.

INTERIA.PL jest wiodącym podmiotem na polskim rynku reklamy, oferując nowoczesne rozwiązania marketingowe i promocyjne. Z usług reklamowych INTERIA.PL korzystają największe polskie przedsiębiorstwa wszystkich branż oraz dynamicznie rozwijający się rynek małych i średnich firm.

interia.pl »

dziennik.pl

dziennik

Dziennik.pl to internetowy serwis informacyjny, aktualizowany 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Należy do najbardziej opiniotwórczych mediów internetowych w Polsce.

Mocną stroną Dziennika.pl jest szybki przekaz najświeższych informacji. Newsy pisane są dynamicznym, ciekawym i łatwo dostępnym językiem. Internauci znajdą tu autorskie teksty dziennikarzy Dziennika.pl i drukowanego wydania Dziennika, obszerny serwis zdjęciowy i dużo materiałów multimedialnych, m.in. relacje wideo z CNN i Wydarzeń Polsatu.

Poza informacjami o najświeższych wydarzeniach Dziennik.pl aktywnie rozwija serwisy tematyczne. Dużą popularnością cieszą się wortale kobieta.dziennik.pl i sport.dziennik.pl, artykuły, a także galerie zdjęć i materiały wideo poświęcone rozrywce i kulturze masowej.

dziennik.pl »

trojmiasto.pl

trójmiasto

Portal Regionalny trojmiasto.pl prezentuje aktualne informacje, wydarzenia sportowe, kulturalne i rozrywkowe w Trójmieście. Prowadzi także katalog trójmiejskich firm.

Dzięki podjętej współpracy ogłoszenia sprzedaży i wynajmu nieruchomości serwisu otoDom.pl są widoczne w dziale Ogłoszenia portalu trojmiasto.pl i oznaczone specjalnym symbolem naszego serwisu.

trojmiasto.pl »

realnet.com.pl

realnet

Real Net sp. z o.o. to przede wszystkim organizator i administrator systemu wymiany ofert od członków Sieci znanej jako Komputerowa Sieć Konsorcjum, a funkcjonującej w innych krajach pod nazwą MLS.

Klienci zainteresowani nabyciem nieruchomości mogą odszukać wszystkie oferty członków Sieci na portalu www.nieruchomista.pl, którego Real Net jest właścicielem. Wiarygodność ofert dostępnych w portalu zapewnia zasada, iż prezentowane są na nim oferty pośredników posiadające klauzulę wyłączności. Real Net jest również wydawcą bezpłatnego wielkopolskiego informatora branżowego „Coś Ciekawego" oraz organizatorem Wielkopolskich Warsztatów z MLS-em.

nieruchomista.pl »

Jak-Budowac.pl

jakbudowac

Jak-Budowac.pl to społecznościowy portal prezentujący materiały budowlane oraz różnorodne porady i opinie użytkowników związane z branżą budowlaną.

W serwisie Jak-Budowac.pl internauci mogą w prosty sposób odszukać wiele interesujących oraz rzetelnych informacji na temat budownictwa, ponieważ wszystkie zamieszczone tam porady budowlane przygotowywane są przez ekspertów-praktyków. Produkty oraz publikacje często uzupełniane są komentarzami użytkowników, co pozwala wszystkim zainteresowanym poszerzyć wiedzę w wybranym temacie lub wymienić się doświadczeniami. Produkty oraz porady publikowane w serwisie posiadają unikalne zdjęcia, dzięki czemu czytanie i przeglądanie materiałów staje sie jeszcze ciekawsze.

jak-budowac.pl »

gazetainwestor.pl

gazetainwestor

INWESTOR Gazeta Inwestycyjna to jedno z największych czasopism w kraju, które opisuje przedsięwzięcia inwestycyjne w polskich aglomeracjach. Prezentujemy zarówno najnowsze projekty, jak i relacjonujemy postęp już tych rozpoczętych. Dużo uwagi poświęcamy infrastrukturze, budownictwu i dobrej architekturze oraz problemom związanych z rewitalizacją.

Pismo kierowane jest do kobiet jak i mężczyzn w wieku 25 - 60 lat, posiadających wykształcenie średnie i wyższe. Są to osoby zainteresowane szeroko pojętym rozwojem miast, interesujące się tematyką inwestycyjno-budowlaną. Osoby te zamieszkują, bądź na co dzień pracują w największych polskich miastach i z uwagą śledzą zmiany zachodzące na rynku nieruchomości. INWESTOR swoją premierę miał w lutym 2007 r., od tego czasu jest rozwijany i wzbogacany o nowe treści. Nieustannie rozbudowywana sieć dystrybucji oraz rosnące grono specjalistów i firm uczestniczących w procesie tworzenia pisma pozwala nam cieszyć się coraz większą popularnością.

gazetainwestor.pl »

sztuka-architektury.pl

sztuka architektury

Wortal Sztuka-Architektury.pl jest jednym z największych, fachowych, sieciowych mediów architektonicznych w Polsce.

Powstał w 2001 roku jako rozwinięcie strony internetowej towarzyszącej polskiej prezentacji wystawy laureatów nagrody Pritzkera - architektonicznego Nobla. Oprócz informacji o aktualnościach z polskiej i światowej architektury serwis Sztuka-Architektury.pl jest organizatorem szeregu wydarzeń architektonicznych, jak: „ArchFilmFest - Festiwal Filmów o Architekturze", „Akcja-Kreacja. Projektowanie na żywo", program szkoleń "Bottom-up design" czy „Polska Architektura XXL" - doroczny plebiscyt będący podsumowaniem największych wydarzeń architektonicznych w kraju. Wortal ma także własny program wydawniczy oraz bazę danych najlepszych, młodych pracowni projektowych.

sztuka-architektury.pl »

Publikator.com.pl

publikator

Swoją działalność na krajowym rynku wydawniczym i reklamowym rozpoczęliśmy w 1992 roku. Początkowo realizowaliśmy przedsięwzięcia o zasięgu lokalnym. Dziś Publikator Sp. z o.o. jest wydawcą kilkunastu czasopism o bogatej ofercie tematycznej. Specjalizujemy się w publikacjach o tematyce wnętrzarskiej i budowlanej jak: "Dobrze Mieszkaj", "Świat Łazienek i Kuchni", "Eko & Dom". Nasze wydawnictwa adresowane są do bardzo szerokiego grona odbiorców.

Oprócz mediów drukowanych ważną rolę w naszej działalności odgrywa Internet. Jednym z naszych przedsięwzięć jest serwis poświęcony urządzaniu i dekorowaniu wnętrz www.dobrzemieszkaj.pl który stanowi największą galerię profesjonalnych projektów wnętrz w sieci. Angażujemy się także w prowadzenie akcji promocyjnych i marketingowych, do których należą takie ogólnopolskie przedsięwzięcia, jak "Mój Świat jest Eko" czy "Akademia Dobrze Mieszkaj".

publikator.com.pl »

WGN

WGN

WGN - Lider działający od ponad 20 lat, największa polska sieć obrotu nieruchomościami. Ponad 500 doświadczonych agentów w blisko 100 biurach w Polsce i zagranicą.

Gwarancja pewnych i szybkich transakcji dzięki doskonałej znajomości rynku i wysokiej jakości usług, rzetelnym analizom, profesjonalnemu doradztwu i pomocy w negocjacjach.

Specjalizacje w nieruchomościach: apartamentowo-mieszkalnych, komercyjno-przemysłowych, zabytkowych i obsłudze przedsięwzięć deweloperskich.

Globalna, wielopłaszczyznowa reklama i marketing: międzynarodowa baza ofert w systemie MLS-WGN, w najpopularniejszych serwisach internetowych i dziennikach, w wydawnictwach WGN - Magazyn Nieruchomości Polska Zachodnia, Polska Południowa, Polska Centralna i Pomorskie Nieruchomości, w katalogu „Properties Investment Catalogue – WGN Group” oraz Property Journal a także na targach nieruchomości, w tym międzynarodowych.

WGN w 2010 roku przeprowadziło blisko 3,2 tysiąca bezpiecznych transakcji.

www.wgn.pl »

EcoSquad

EcoSquad

EcoSquad to portal informacyjno-branżowy, prowadzący działalność usługowo-doradczą z zakresu produktów dla budownictwa ekologicznego a także internetową bazę ekologicznych materiałów budowlanych i wykończeniowych.

Pełni także rolę portalu informacyjnego, propagującego budownictwo zrównoważone, jako ważną dziedzinę sektora budowlanego. Jego działalność podzielona jest na trzy sektory:

  • doradztwo i pośrednictwo
  • reklama
  • dystrybucja produktów
  • informacja i uświadamianie

EcoSquad zajmuje się ułatwianiem firmom zainteresowanym budownictwem ekologicznym (deweloperom, wykonawcom) dostępu do informacji i produktów ekologicznych (informacje bezpośrednio od producentów), co pozwoli znacznie zaoszczędzić czas.

EcoSquad działa w formie portalu internetowego www.ecosquad.pl , który oferuje swoim klientom szereg usług, zakładając indywidualne podejście do każdego klienta.

www.ecoqsuad.pl »

e-prawnik.pl

eprawnik

Serwis e-prawnik.pl jest największym w kraju portalem prawnym. Oferuje pomoc prawną klientom indywidualnym oraz małym i średnim przedsiębiorcom. Dział prawny serwisu e-prawnik.pl udziela wysokiej jakości porad prawnych dokonując analizy stanu faktycznego oraz dokumentów każdego z problemów prawnych sporządzając odpowiedź w ciągu 24 godzin od zadania pytania.

e-prawnik.pl »