Przejdź do treści

Liczba ofert: 228 364

  • Lista
  • Mapa

Działki na sprzedaż

Lista promowanych ogłoszeń

Następne

Nie przegap nowych ofert na tej liście!

Wpisz swój adres e-mail, a będziemy Cię powiadamiać o nowych ogłoszeniach spełniających powyższe kryteria

W celu potwierdzenia chęci otrzymywania powiadomień o nowych ofertach, kliknij w link, który otrzymasz w e-mailu.

Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie za chwilę.

Jeśli masz dość zgiełku, hałasu i mieszkania w bloku, kup działkę za miastem. Mamy dla Ciebie szeroką ofertę działek budowlanych, działek rolnych i działek inwestycyjnych. czytaj więcej

W przypadku działek na sprzedaż obowiązuje zasada: im dalej od miasta, tym taniej. Zdecyduj, czy bardziej zależy Ci na posiadaniu nieruchomości blisko centrum, czy na niskiej cenie. Czy chcesz mieć całoroczny dom, czy wystarczy Ci działka rekreacyjna. To decyzje, od których powinieneś zacząć

Wybierz się na wycieczkę po okolicy i zdecyduj, gdzie chciałbyś zamieszkać. Zwróć uwagę nie tylko na to, co obecnie znajduje się na wybranym przez Ciebie terenie, ale sprawdź plany zagospodarowania przestrzeni w gminie, w której planujesz `budowę domu. To, że działka, którą teraz kupisz, znajduje się w środku lasu, nie znaczy, że za parę lat nie będzie tu drogi szybkiego ruchu.

Jeśli znalazłeś działkę budowlaną lub rekreacyjną, która odpowiada Twoim oczekiwaniom i możliwościom finansowym, zajrzyj do księgi wieczystej gruntu. Tam znajdziesz podstawowe dane na temat gruntu, a także szczegółowe informacje o jego właścicielu.

Zakup działki to początek niełatwej drogi. Pamiętaj jednak , że prowadzi ona do własnego domucałorocznego lub letniskowego - w wymarzonym miejscu.