Przejdź do treści

Liczba ofert: 354 357

  • Lista
  • Mapa

Mieszkania na sprzedaż

Lista promowanych ogłoszeń

Powiadom mnie o nowych ofertach
Chcesz wiedzieć, gdy w serwisie pojawią się nowe ogłoszenia, które spełniają kryteria zaznaczone przez Ciebie powyżej? Wpisz swój adres e-mail!

W celu potwierdzenia chęci otrzymywania powiadomień o nowych ofertach, kliknij w link, który otrzymasz w e-mailu.

Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie za chwilę.


Wysyłka:

Szukasz mieszkania na sprzedaż? Interesują Cię nieruchomości z rynku wtórnego czy nowe mieszkania od dewelopera? Kawalerki w centrum czy apartamenty za miastem? Zakup nieruchomości to poważna sprawa. Co zrobić, by nie popełnić błędu? czytaj więcej

Jeśli nie zależy Ci na zakupie mieszkania bezpośrednio od właściciela, skorzystaj z usług biura nieruchomości. Dobry pośrednik nie tylko znajdzie dla Ciebie lokal, ale też sprawdzi stan prawny nieruchomości i pomoże w załatwieniu wszystkich formalności. Nie możesz sobie pozwolić na kupno mieszkania własnościowego? Poszukaj mieszkania TBS. Jeśli kupujesz mieszkanie na rynku pierwotnym, wybierz wiarygodnego dewelopera. Kupując na rynku wtórnym, sprawdź, czy mieszkanie nie jest zadłużone.

Przy podejmowaniu ostatecznej decyzji weź pod uwagę nie tylko lokalizację mieszkania i rozkład pomieszczeń, ale też nasłonecznienie, hałas i dostępność miejsc parkingowych lub garażu. Sprawdź też, jak daleko będziesz miał do skwerów, parków i przystanków komunikacji miejskiej.

Niezależnie od tego, czy szukasz mieszkania we Wrocławiu czy mieszkania w Poznaniu, regularnie przeglądaj ogłoszenia nieruchomości. Bądź na bieżąco i nie przegap najciekawszych ofert na rynku. To Twoja szansa na własny dom.