Przejdź do treści

Liczba ofert: 2 361

  • Lista
  • Mapa

Mieszkania na sprzedaż, Olsztyn

Lista promowanych ogłoszeń

Następne

Nie przegap nowych ofert na tej liście!

Wpisz swój adres e-mail, a będziemy Cię powiadamiać o nowych ogłoszeniach spełniających powyższe kryteria

W celu potwierdzenia chęci otrzymywania powiadomień o nowych ofertach, kliknij w link, który otrzymasz w e-mailu.

Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie za chwilę.

Jeśli szukasz mieszkania na sprzedaż, Olsztyn jest miastem, o którym z pewnością powinieneś pamiętać. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że mieszkania w Olsztynie są w ścisłej czołówce pod względem sprzedaży – ustępują jedynie Warszawie. Tak duża liczba sprzedawanych nieruchomości jest świadectwem samym w sobie. Mimo tego jednak możemy się zastanowić, dlaczego nieruchomości w Olsztynie cieszą się ostatnio tak ogromną popularnością. czytaj więcej

Jednym z ważniejszych czynników jest z pewnością doskonała atmosfera panująca na osiedlach. Mieszkańcy dzielnic takich, jak Kormoran, Nagórki, Jaroty, Zatorze, dzielnica Pieczewo, Podgrodzie, Dajtki czy Pojezierze dobrze wiedzą, że każde olsztyńskie osiedle ma swój specyficzny klimat i charakter. Atutem jednych jest nowoczesność i bliskość centrum, innych - klimatyczne zabytki lub spokojna okolica.

Decydującym powodem wzrostu zainteresowania nieruchomościami w Olsztynie wydaje się być jednak atrakcyjność turystyczna, jaką odznaczają się Warmia i Mazury. Liczne jeziora przyciągają zarówno szukających pasywnego wypoczynku w pięknej okolicy, jak i amatorów żeglarstwa, czy spływów kajakowych. Domy na Mazurach cieszą się więc coraz większą popularnością, zwłaszcza wśród nabywców letnich rezydencji. Olsztyn natomiast, z którego blisko do szczególnie urzekających miejscowości, taki jak Giżycko, Ruciane Nida i Mikołajki, jest wobec atrakcyjności okolicy bardzo trafnym wyborem.