Przejdź do treści

Liczba ofert: 8 989

  • Lista
  • Mapa

Mieszkania na sprzedaż, Poznań

Lista promowanych ogłoszeń

Następne

Nie przegap nowych ofert na tej liście!

Wpisz swój adres e-mail, a będziemy Cię powiadamiać o nowych ogłoszeniach spełniających powyższe kryteria

W celu potwierdzenia chęci otrzymywania powiadomień o nowych ofertach, kliknij w link, który otrzymasz w e-mailu.

Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie za chwilę.

Poznań to dynamicznie rozwijające się miasto o dużym potencjale. Prężnie działają tu ośrodki kulturalne, gospodarcze i naukowe. Jeśli chcesz osiąść tu na stałe, pomyśl o kupnie mieszkania w Poznaniu. Aby znaleźć ogłoszenia z wielkopolski, wystarczy wpisać „nieruchomości Poznań” w wyszukiwarkę. czytaj więcej

Ulubioną dzielnicą Poznaniaków jest niezmiennie od wielu lat Stare Miasto i mieszkania tam umiejscowione, choć nie kusi ono wcale niskimi cenami. Dużą popularność mają też: Grunwald, Winogrady, Jeżyce i Wilda, a także Piątkowo i Rataje zwane przez niektórych „sypialniami Poznania”. Mimo problemów z dojazdem wciąż bardzo popularne są Naramowice.

Największym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim osiedla w pobliżu terenów zielonych, z dobrym dojazdem do centrum, rozwiniętą infrastrukturą komunikacyjną, sklepami, placówkami medycznymi oraz szkołami podstawowymi i gimnazjami. Dobrze prosperuje sprzedaż mieszkań w nowszych budynkach, a coraz więcej osób kupuje komfortowo wykończone apartamenty w budynkach z basenem, fitness clubem i ochroną. Ci, których nie stać na luksusowe mieszkanie w ekskluzywnej dzielnicy, śledzą na bieżąco Poznański rynek wtórny mieszkań.

Poznań to od lat silna marka. Zakup mieszkania w Poznaniu będzie na pewno świetną decyzją na teraz i dobrą inwestycją na przyszłość.