Przejdź do treści

Liczba ofert: 10 926

  • Lista
  • Mapa

Mieszkania na sprzedaż, Szczecin

Lista promowanych ogłoszeń

Następne

Nie przegap nowych ofert na tej liście!

Wpisz swój adres e-mail, a będziemy Cię powiadamiać o nowych ogłoszeniach spełniających powyższe kryteria

W celu potwierdzenia chęci otrzymywania powiadomień o nowych ofertach, kliknij w link, który otrzymasz w e-mailu.

Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie za chwilę.

Jaką lokalizację warto wybrać, decydując się na zakup mieszkania? Szczecin jest na to pytanie doskonałą odpowiedzią. Znajdą tu coś dla siebie zarówno miłośnicy zabytków oraz kulturalnych rozrywek, jak i osoby, którym zależy na pracy w prężnym gospodarczo mieście. czytaj więcej

Zastanawiając się nad zakupem nieruchomości w Szczecinie warto pamiętać też o zielonych przestrzeniach, których tutaj nie brakuje. Nieważne, którą z dzielnic: Szczecin Północ, Prawobrzeże, Śródmieście, czy Szczecin Zachód wybierzemy – wszędzie możemy liczyć na dużą dawkę zielonych obszarów, idealnych na rodzinne wyprawy czy romantyczne spacery we dwoje. A jeżeli naszych estetycznych potrzeb nie zaspokoją miejskie parki, możemy zapewnić sobie również piękne widoki z okna własnego mieszkania. Szczecin może się bowiem pochwalić osiedlami takimi jak Warszewo. Mieszkania na sprzedaż w tej części miasta, zapewniają widok nie tylko na Odrę, ale też niemal na całą stolicę Zachodniopomorskiego.

I choć uczciwie trzeba przyznać, że mieszkania w Szczecinie do najtańszych nie należą, to jednak ich ceny są konkurencyjne wobec nieruchomości w innych aglomeracjach naszego kraju. Jeżeli więc chcemy znaleźć dla siebie lokum z ładnym widokiem, kulturalnymi i rekreacyjnymi perspektywami, a jednocześnie nie rezygnować z mieszkania w dużym mieście, warto pamiętać o Szczecinie.