Przejdź do treści

Liczba ofert: 9 575

  • Lista
  • Mapa

Mieszkania na sprzedaż, Szczecin

Lista promowanych ogłoszeń

Następne

Nie przegap nowych ofert na tej liście!

Wpisz swój adres e-mail, a będziemy Cię powiadamiać o nowych ogłoszeniach spełniających powyższe kryteria

W celu potwierdzenia chęci otrzymywania powiadomień o nowych ofertach, kliknij w link, który otrzymasz w e-mailu.

Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie za chwilę.

Wysyłka:

Jaką lokalizację warto wybrać, decydując się na zakup mieszkania? Szczecin jest na to pytanie doskonałą odpowiedzią. Znajdą tu coś dla siebie zarówno miłośnicy zabytków oraz kulturalnych rozrywek, jak i osoby, którym zależy na pracy w prężnym gospodarczo mieście. czytaj więcej

Zastanawiając się nad zakupem nieruchomości w Szczecinie warto pamiętać też o zielonych przestrzeniach, których tutaj nie brakuje. Nieważne, którą z dzielnic: Szczecin Północ, Prawobrzeże, Śródmieście, czy Szczecin Zachód wybierzemy – wszędzie możemy liczyć na dużą dawkę zielonych obszarów, idealnych na rodzinne wyprawy czy romantyczne spacery we dwoje. A jeżeli naszych estetycznych potrzeb nie zaspokoją miejskie parki, możemy zapewnić sobie również piękne widoki z okna własnego mieszkania. Szczecin może się bowiem pochwalić osiedlami takimi jak Warszewo. Mieszkania na sprzedaż w tej części miasta, zapewniają widok nie tylko na Odrę, ale też niemal na całą stolicę Zachodniopomorskiego.

I choć uczciwie trzeba przyznać, że mieszkania w Szczecinie do najtańszych nie należą, to jednak ich ceny są konkurencyjne wobec nieruchomości w innych aglomeracjach naszego kraju. Jeżeli więc chcemy znaleźć dla siebie lokum z ładnym widokiem, kulturalnymi i rekreacyjnymi perspektywami, a jednocześnie nie rezygnować z mieszkania w dużym mieście, warto pamiętać o Szczecinie.