Przejdź do treści

Liczba ofert: 77 178

  • Lista
  • Mapa

Mieszkania na sprzedaż, Warszawa

Lista promowanych ogłoszeń

Następne

Nie przegap nowych ofert na tej liście!

Wpisz swój adres e-mail, a będziemy Cię powiadamiać o nowych ogłoszeniach spełniających powyższe kryteria

W celu potwierdzenia chęci otrzymywania powiadomień o nowych ofertach, kliknij w link, który otrzymasz w e-mailu.

Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie za chwilę.

Szukasz mieszkania na sprzedaż? Warszawa ma Ci sporo do zaoferowania. Tu swoje biura mają potężne korporacje, także zagraniczne. Bezrobocie jest tu najniższe, a pensje najwyższe. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób chce tu pracować, zarabiać i... mieszkać. czytaj więcej

Mokotów, Białołęka, Bemowo, Bielany, Praga-Południe, Saska Kępa, Żoliborz, Ursynów i Śródmieście – te dzielnice wciąż są popularne wśród osób, które chcą kupić mieszkanie w Warszawie. Jedne z nich cieszą się zainteresowaniem ze względu na doskonałą lokalizację, inne z uwagi na stosunkowo niskie ceny nieruchomości.

Najdroższe dzielnice Warszawy to Mokotów, Śródmieście i Żoliborz. Biegnie przez nie linia metra, co znacznie podnosi ich walory lokalizacyjne. Najtańsze z kolei mieszkania na sprzedaż są na Białołęce, co tłumaczy rosnącą ostatnio popularność tej dzielnicy.

Największy wybór mieszkań na sprzedaż ma Praga-Południe. Średnie ceny za m2 są tutaj nieco wyższe niż w peryferyjnych dzielnicach, ale niższe niż stawki śródmiejskie. Kupując mieszkanie na Pradze-Południe, zyskasz przede wszystkim bardzo dobre połączenie z centrum, co dla wielu osób jest kluczowe.

Choć nieruchomości w Warszawie są najdroższe w kraju, wciąż wiele osób chce tu mieszkać. To bardziej kwestia potencjału, niż magii miasta, które jest nie tylko największym, ale i najbardziej zatłoczonym i zanieczyszczonym z polskich miast.