Przejdź do treści

Liczba ofert: 5 575

  • Lista
  • Mapa

Mieszkania do wynajęcia, Kraków

Lista promowanych ogłoszeń

Następne

Nie przegap nowych ofert na tej liście!

Wpisz swój adres e-mail, a będziemy Cię powiadamiać o nowych ogłoszeniach spełniających powyższe kryteria

W celu potwierdzenia chęci otrzymywania powiadomień o nowych ofertach, kliknij w link, który otrzymasz w e-mailu.

Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie za chwilę.

Wynajmę mieszkanie w Krakowie – tego typu ogłoszeń szukają przede wszystkim studenci, ale też absolwenci tutejszych uczelni, którzy postanowili związać swą przyszłość z grodem Kraka. czytaj więcej

Dzielnice Krakowa, w których wynajem mieszkań cieszy się największą popularnością, to: Stare Miasto, Bronowice, Łobzów i Krowodrza. Powody? Przede wszystkim dobra komunikacja i dużo terenów zielonych. Za mniej atrakcyjne uważane są: Nowa Huta, Bieżanów, Kurdwanów i Łagiewniki. Wynika to z dużej odległości i gorszej komunikacji z centrum miasta.

Ceny mieszkań na wynajem w Krakowie są dość stabilne. Za kawalerkę w Krakowie zapłacisz co prawda więcej niż za wynajem mieszkania we Wrocławiu czy mieszkania w Poznaniu, ale mniej niż za mieszkanie w Warszawie. Ponadto w przypadku mniej atrakcyjnych lokalizacji właściciele nieruchomości są często gotowi obniżyć koszty.

Wynajem mieszkań jest nadal bardzo popularny, nie tylko w Krakowie. W porównaniu z rosnącymi cenami mieszkań na sprzedaż, koszy wynajmu pozostają stabilne, a nawet wykazują tendencję spadkową. Poza tym wynajem to wciąż doskonała alternatywa dla tych, których nie stać na kupno mieszkania i dla tych, którzy nie zdecydowali jeszcze, gdzie chcą osiąść na stałe.