Przejdź do treści

Liczba ofert: 62 613

  • Lista
  • Mapa

Mieszkania do wynajęcia

Lista promowanych ogłoszeń

Następne

Nie przegap nowych ofert na tej liście!

Wpisz swój adres e-mail, a będziemy Cię powiadamiać o nowych ogłoszeniach spełniających powyższe kryteria

W celu potwierdzenia chęci otrzymywania powiadomień o nowych ofertach, kliknij w link, który otrzymasz w e-mailu.

Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie za chwilę.

Szukasz idealnego mieszkania do wynajęcia? Sprawdź nasze ogłoszenia nieruchomości i znajdź lokal dla siebie. czytaj więcej

Najważniejsza jest lokalizacja. Jeśli studiujesz, wybierz mieszkanie w pobliżu uczelni. Jeśli pracujesz, poszukaj mieszkania niedaleko pracy. Lubisz się bawić? Wynajmij np. w Poznaniu mieszkanie w centrum. Przy okazji sprawdź także komunikację miejską, dostępność miejsc parkingowych czy bliskość sklepów.

Wynajmując mieszkanie, zwróć uwagę na jego wyposażenie. Jeśli wynajmiesz mieszkanie nieumeblowane, a nie masz własnych mebli, będziesz w kłopocie. Zapytaj również o Internet, telefon czy kablówkę. Zanim podpiszesz umowę, upewnij się też, kto jest zobowiązany do drobnych remontów i napraw w okresie wynajmu.

Jeśli chcesz mieszkać sam, poszukaj kawalerki do wynajęcia. Chcesz zamieszkać ze znajomymi? Spróbujcie znaleźć dom do wynajęcia. Będzie to na pewno tańsze, a także wygodniejsze rozwiązanie. Jeżeli uda Wam się znaleźć dom z ogrodem, zyskacie idealne miejsce do imprez na świeżym powietrzu.

Wynajęcie mieszkania kosztuje, przy czym za wynajem mieszkania w Warszawie czy mieszkania we Wrocławiu zapłacisz znacznie więcej niż za wynajęcie nieruchomości pod Warszawą czy Wrocławiem. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na mieszkanie poza miastem. W ten sposób możesz niemało zaoszczędzić, a przy okazji uciec od zgiełku i hałasu.