Wynajmę 260 m2- CENTRUM ZAWIERCIA ul Marszałkowska Lokalizacja: Centrum, Zawiercie Powierzchnia: 260 m²
Cena: 6 500 PLN/mcDrukuj Informacje (oferta bezpośrednia)
- reklama:
- lokalizacja:
- kraj: Polska, województwo: śląskie , powiat: zawierciański, miejscowość: Zawiercie , ulica: ul. Marszałkowska , dzielnica: Centrum
- lokal:
- do wynajęcia, gotowy, usługowy, biurowy, handlowy
- dostępne od:
- 2012-02-27
- piętro:
- 1
- rok budowy:
- 2009
- media:
- prad, woda, gaz, telefon, Internet, kanalizacja
- zabezpieczenia:
- monitoring / ochrona, system alarmowy, teren zamknięty
- dodatkowo:
- witryna, parking, dojazd asfaltowy, ogrzewanie
- umeblowane:
- nie
Opis
LOKALIZACJA W CENTRUM MIASTA! Wynajmę lokal w nowowybudowanym obiekcie w CIĄGU HANDLOWYM- lokal na piętrze. CENTRUM!
Budynek mieści się w Zawierciu (woj.śląskie) przy ul. Marszałkowskiej 28a- W CIĄGU HANDLOWYM z licznymi sklepami, domami handlowymi, działalnościami usługowymi. Jest to nowowybudowany obiekt. Posiada osobny wjazd z tyłu budynku wraz z placem do rozładunku towaru (widoczne na zdjęciach). Osobne frontowe wejścia na parter i piętro + dodatkowe wejscie na klatkę schodową z lokalu na parterze . Budynek jest kompletnie uzbrojony. Posiada atrakcyjną architekturę i wykończenie wnętrz NA BARDZO WYSOKIM POZIOMIE.
Metraż: 260 m2 (piętro); powierzchni handlowej- ok. 230 m2. Parter, od około dwóch lat wynajmuje firma NEONET.
Budynek posiada:
- pełną instalację elektryczną
- instalację do podłączenia nagłośnienia i monitoringu (zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz),
- instalację do podłączenia klimatyzacji
- instalację CO- centralne ogrzewanie
- ciepłą, zimną wodę
- siłę
- instalację alarmową
- sanitariaty, toalety z pełnym wyposażeniem
- bezpośrednio przylegający PARKING na ok 20 samochodów oraz miejsca parkingowe przy ulicy
- dogodny dojazd z tyłu budynku - osobne wejście dla lokalu na piętrze, osobne na parter + dodatkowe wejścia z parteru na piętro (ciąg komunikacyjny)
- funkcjonalne zaplecze (pomieszczenie biurowe, zaplecze socjalne, toaleta)
- PRZESTRONNE, ATRAKCYJNE WNĘTRZE
Lokal na parterze wynajmowany jest przez firmę NEONET.
Posiadam więcej zdjęć budynku, lecz ze względu na ogranicznoną pojemność wiadomości, zmuszony jestem do ograniczenia się do kilku z nich.
CENA DO UZGODNIENIA.
Serdecznie zapraszam do osobistego obejrzenia obiektu oraz do zadawania pytan na adres mailowy: pawelkoros@o2.pl lub telefonicznie pod numer: 792 404 929 Paweł Koroś
Pozdrawiam
Paweł Koroś
tel. 792 404 929
e-mail: pawelkoros@o2.pl
Numer oferty w otoDom: 8008074 Zgłoś naruszenie zasad Regulaminu otoDom
Data dodania: 08-12-2010 Data aktualizacji: 01-04-2012Liczba wyświetleń strony: 2918
Podgląd strony do wydruku
Niniejszy komunikat nie zostanie wydrukowany. Wróć do poprzedniego widoku.
Podgląd wybranego ogłoszenia jest niedostępny. Zobacz podobne oferty
















