Przystań Królewiecka III
Wilkaska, Maślice, Fabryczna, Wrocław, dolnośląskiePrzystań Królewiecka III
Wilkaska, Maślice, Fabryczna, Wrocław, dolnośląskieceny od 9 477 zł/m²
Główne cechy
Planowana realizacja
4 kwartał 2024
Stan inwestycji
W budowie
Typ nieruchomości
Mieszkania
Dostępne lokale
10 z 56
Powierzchnia
71 do 95 m²
Liczba pokoi
2 do 3 pokoi
Dostępne lokale
-
-
-
-
-
Opis
Ostatnie mieszkania z komórką lokatorską gratis
Przystań Królewiecka III to kontynuacja dobrze znanych naszym klientów wcześniejszych etapów. W kolejnym etapie znajdziemy 58 lokali mieszkalnych, dla których przewidziane są miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz naziemne. Znajdziemy tu komfortowe mieszkania o zróżnicowanych metrażach. Każdy lokal ma do dyspozycji balkon, logie lub przestronny ogródek. W ciepłe dni to dodatkowe miejsce, które możemy zaaranżować do naszych potrzeb. Pod budynkiem znajduje się garaż podziemny.
Ciesz się przyrodą
Inwestycja położona jest w sercu Maślic, przy ul. Królewieckiej. To jedna z najbardziej zielonych części Wrocławia. Bliskość terenów zielonych, oraz sąsiedztwo rzeki sprzyjają wypoczynkowi. Trasy biegowe, ciągnące się kilometrami ścieżki rowerowe oraz malowniczo usytuowana stadnina koni to idealna propozycja dla lubiących spędzać czas w ruchu. Nieopodal osiedla znajduje się również kąpielisko oraz miejsce do grillowania z przyjaciółmi i aktywnego wypoczynku dla całej rodziny.
Część usługowa
W naszej inwestycji znajdzie się też część usługowa, która będzie dodatkowym autem dla przyszłych mieszkańców. Dodatkowo w okolicy znajdziemy pełną infrastrukturę, m. in. sklepy, restauracje przedszkole, szkoła oraz przychodnia lekarska
ID: 62864332
Mapa
Szczegóły inwestycji
Rozpoczęcie budowy:
1 kw. 2022
Stan inwestycji:
w budowie
Liczba kondygnacji:
2
Powierzchnia:
71 - 95 m²
Wysokość pomieszczeń:
brak informacji
Typ ogłoszeniodawcy:
deweloper
Informacje dodatkowe
Bezpieczeństwo:
brak informacji
Udogodnienia:
windy
Powierzchnie dodatkowe:
balkon miejsce parkingowe naziemne miejsce parkingowe podziemne
Katarzyna Sobol
SAGARIS